O nas

[metaslider id=57 align=”center”]

Nazywamy się Joanna Bylinka-Stoch (psycholog) i Michael Stoch (coach). Jesteśmy polsko-kanadyjskim małżeństwem, które cieszy się życiem, bliskością, Córeczką i swoją pasją – odkrywaniem prawd życiowych. Nie wiemy jeszcze wielu rzeczy o tym świecie, ale chcemy się ich dowiedzieć 🙂 The Good Question założyliśmy dla ludzi, którym zależy na rozwoju, bliskich relacjach i szczęśliwym życiu.

Poza blogiem prowadzimy warsztaty i szkolenia. Zajmujemy się terapią więzi dla dorosłych i psychologią rozwoju dorosłych. Jako pierwsi w Polsce bazujemy na rozbudowanej przez dr Gordona Neufelda teorii więzi oraz na propagowanym przez niego podejściu do wspierania potencjału rozwojowego człowieka (szkolimy się w The Neufeld Institute). Pracujemy również jako coachowie (szczególnie zdrowia i dla par). Majki ponadto prowadzi spotkania dla osób pragnących poćwiczyć konwersacje z języka angielskiego, stosując swoją autorską super hiper metodę nauczania języka bez obcego akcentu. Poza pracą z ludźmi zajmujemy się naukową konsultacją przekładów książek, tłumaczeniami, pisaniem artykułów do czasopism (m.in. Magazyn Gaga, Zwierciadło) oraz pisaniem tekstów dla Fundacji Wiemy Co Jemy i Dzieci są ważne. A poza tym, na czym zarabiamy zajmujemy się czytaniem, rozmawianiem, oglądaniem, pisaniem i spędzaniem czasu w jakikolwiek sposób, byle razem 🙂

Nasze strony: www.slowikowo.com i www.gordonneufeld.pl

O blogu

Zaglądając na nasz blog możesz:
– poczytać o tym, co ciekawe i co wspiera życie (czyli pomaga czuć się dobrze, rozwijać),
– poszukać z nami prawd życiowych, a jednocześnie obalić trochę mitów, stereotypów, wątpliwych „mądrości ludowych”,
– zainspirować się do zmian na lepsze,
– podzielić się z innymi odkrytymi przez siebie prawdami życiowymi,
– dołączyć do społeczności o podobnym, świadomym podejściu do życia (zakładamy, że my takie mamy ;),
– wspierać samego siebie w rozwoju, zwiększaniu poziomu świadomości, odpowiedzialności,
– budować bliskość, opartą na wspólnych celach i wizji świata.
Blog założony jest przez nas, ale uważamy, że jego autorami są wszyscy, którzy dzielą się na nim swoją wiedzą, doświadczeniem i poglądami. Jeśli masz ochotę na regularne newslettery od nas, dopisz się do listy mailingowej.